Berekenen en tekenen is een vak apart. Bij Seldenthuis weten we dat maar al te goed. Als engineerings- en adviesbureau opereren we al ruim 13 jaar in de wereld van hout, beton en staalconstructies. Met een team van 14 collega’s bouwen wij mee aan mooie opdrachten. Complexe processen proberen wij voor alle partijen simpel te maken. Met gedetailleerde berekeningen, tekeningen en beschrijvingen helpt ons team van bouwadvies o.a. architecten en projectontwikkelaars met het realiseren van droomconstructies.
Wat ga jij doen als hoofdconstructeur?
Als hoofdconstructeur werk je zelfstandig aan uiteenlopende bouwprojecten, van intake tot oplevering. Hierin ben je voor onze klanten een adviseur en verantwoordelijk voor de berekeningen van bijvoorbeeld hout- beton- en staalconstructies. Projecten lopen uiteen en hierin ervaar je de vrijheid om de werkzaamheden zelfstandig in te richten. Divers is het werk ook: de ene week bereken je de constructie van een nieuwbouwproject en de andere week duik je de stadsarchieven in, om een top-up te berekenen voor een bestaand appartementencomplex in het oude centrum van bijvoorbeeld Den Haag.
Eventueel detailwerk hoort niet bij je werk, maar als je dat ook wenst kan dat en is dat een pré. Je krijgt veel ruimte in je verantwoordelijkheden en we denken graag mee in werkzaamheden die bij jou passen en die je wilt doen.
Jouw werkzaamheden
Je bent een hoofdconstructeur met ruime ervaring en werkt met gemak met geavanceerde rekensoftware. Je vindt het leuk om verantwoordelijkheid te dragen binnen een project en waar nodig collega’s aan te sturen, kennis te delen en klanten te adviseren.
Herken jij jezelf in dit profiel of heb je vragen? Neem dan contact op en kom langs voor een kop koffie.