Ben jij op zoek naar een toekomstbestendige baan in de online marketing?
Er is momenteel een gigantische vraag naar online marketeers. Bijzonder genoeg kan het als ambitieuze online marketeer in spe toch erg lastig zijn om een baan te vinden. Hoe is dit mogelijk in een markt die gedomineerd wordt door schaarste? Het antwoord is simpel en lastig tegelijk: simpel omdat je geen twee jaar werkervaring hebt. Lastig omdat je zonder een baan nooit aan die twee jaar werkervaring komt.
Gelukkig is er een oplossing voor dit dilemma: Leaped
Bij Leaped leiden we je in twee jaar op tot een online marketeer die het verschil maakt voor de opdracht- of werkgever. Je leert alle belangrijke facetten van SEO, Google Ads, social advertising en Google Analytics. Ook passeren UX, Google Tag Manager en conversieoptimalisatie de revue.
Gedurende de eerste vier maanden ben je voornamelijk aan het leren, want ons enige doel is om van jou een goede Online Marketeer te maken. Je volgt twee maanden een intensieve opleiding. Na de opleiding breng je alles wat je tijdens de opleiding hebt geleerd direct in de praktijk op je leer werkplek. Het doel? Je klaar te stomen voor je eerste werkplek als Online Marketeer. In een periode van 20 maanden ga jij je bij opdrachtgevers ontwikkelen tot een succesvolle Online Marketeer. En het mooiste van alles? Na het traineeship ben je een Online Marketeer met twee jaar werkervaring en kun je overal aan de slag en werken waar en wanneer je maar wilt.
Vragen?
[020 5287208](tel:+31 20 5287208)