Even voorstellen: Wij zijn Apotheek Emmerhout! Wij zijn een gezellig, knus (dames)team. Wij zijn een drukke apotheek met assistentes, medewerkers, een bezorger, een schoonmaakster en apothekers. Wij werken met Pharmacom digitaal recept (papierloos).
Wij zijn opzoek naar een gezellige, hard werkende collega die van een uitdaging houdt.
Ivm het toenemende aantal receptregels zijn wij op zoek naar jou!
Apotheek Emmerhout is gevestigd in Medisch Centrum Emmerhout in Emmen. Het Medisch Centrum Emmerhout bestaat uit de apotheek, 1 huisartsenpraktijk, een dietist en een fysiotherapie praktijk. Omdat we in een Medisch Centrum gevestigd zijn, hebben we ook nauw contact met de voorschrijvers.
Als apothekersassistent voer je alle werkzaamheden uit behorende bij de functie apothekersassistent, magistrale bereidingen uitgezonderd. Hierbij kun je denken aan:
Uitbreiding van de taken en doorgroeien behoren tot de mogelijkheden.
Voel jij je aangesproken en wil jij graag ik een leuke apotheek werken met een leuk team? Solliciteer dan snel! We hopen snel een bericht van je te krijgen!