
Wil jij leren én werken in de kinderopvang? Bij Piccolini krijg je de kans om één dag per week naar school te gaan en het vak 3 4 dagen per week in de praktijk te leren. Wij zijn een erkend leerbedrijf met veel ervaring in het begeleiden van BBL-studenten.
Wanneer we merken dat je er klaar voor bent, krijg je snel meer zelfstandigheid. Alles gebeurt in goed overleg.
Begeleiding
Je krijgt een persoonlijke stagebegeleider die je ondersteunt in de groep én helpt met je schoolopdrachten. Daarnaast wordt er een examinator aan je gekoppeld die jouw examenopdrachten beoordeelt.
Samenwerking met opleiders
Piccolini werkt het liefst samen met Variva en het NTI, maar andere opleiders zijn ook welkom. We hebben ervaring met bijna alle aanbieders. De opleiding betaal je zelf; deze wordt niet vergoed. Wel ontvang je salaris volgens CAO Kinderopvang schaal 5. Omdat veel scholen maandelijkse betaling aanbieden, kun je de kosten vaak voldoen vanuit je salaris.
Duur van de opleiding
De meeste opleidingen rond je binnen één jaar af. Soms duurt het traject 1,5 jaar.
Doorgroeimogelijkheden
Na het behalen van je diploma én wanneer je goed hebt gefunctioneerd, staat Piccolini ervoor open om je hoger in te schalen.
Klinkt dit als iets voor jou? Start dan jouw BBL-avontuur bij Piccolini en groei mee in een warm en professioneel team!
Bij Piccolini creëren we samen een fijne werkplek waar iedereen zich kan ontwikkelen én kan genieten van het werk.