Gunnebo
Gunnebo

Junior IT Operations Manager m/w/d

Angestellte/r
IT

Poszukujemy osoby na stanowisko Junior IT Operations Manager (m/k/d) do Gunnebo Markersdorf GmbH w Markersdorf koło Görlitz (Saksonia). Jako kierownik IT będziesz odgrywać kluczową rolę w organizacji i utrzymaniu naszego środowiska IT. Będziesz odpowiedzialny za zakup sprzętu, zarządzanie naszymi sieciami, zapewnienie bezpieczeństwa sieci i wdrażanie rozwiązań programowych. Będziesz również zarządzać projektami w obszarze bezpieczeństwa IT, a w niektórych przypadkach zapewniać wsparcie naszym pracownikom.

Kim jesteśmy

Grupa Gunnebo jest światowym liderem w dziedzinie zabezpieczeń, dostarczającym innowacyjne produkty i usługi w zakresie bezpieczeństwa i bezpiecznego przechowywania kosztowności. Dzięki naszym jednostkom biznesowym Gunnebo Entrance Control i Gunnebo Safe Storage dostarczamy rozwiązania dla klientów w handlu detalicznym, transporcie publicznym, budynkach publicznych i komercyjnych, zakładach przemysłowych i obiektach wysokiego ryzyka oraz bankach. Dzięki naszym 3400 pracownikom, 25 lokalizacjom w kraju i 10 zakładom produkcyjnym, działamy globalnie i obsługujemy klientów na ponad 100 rynkach. Razem tworzymy bezpieczniejszy świat.

Czy chciałbyś być częścią tworzenia bezpieczniejszego świata? Grupę Gunnebo można spotkać w codziennym życiu - w domu, w ruchu ulicznym i w pracy. Jesteśmy na lotnisku, gdziekolwiek podróżujesz, pracujesz lub robisz zakupy. Dzięki naszej zróżnicowanej ofercie jesteśmy liderem transformacji branży zabezpieczeń. Dzięki cyfryzacji i łączności zapewniamy ciągły rozwój inteligentnych rozwiązań w zakresie kontroli dostępu i bezpiecznego przechowywania.

Jeśli chcesz być częścią ekscytującej podróży transformacyjnej i pracować z globalną, wielokulturową i wysoce zmotywowaną organizacją, to jest to odpowiednia okazja dla Ciebie. Gunnebo jest wystarczająco małe, aby realizować Twoje pomysły i wystarczająco duże, aby osiągnąć Twoje cele zawodowe

Gunnebo Safe Storage specjalizuje się w certyfikowanych rozwiązaniach bezpieczeństwa. Cenne przedmioty, gotówka, mienie prywatne lub biznesowe są u nas bezpieczne przed włamaniem, pożarem i uszkodzeniem. Wspieramy branżę odpowiednimi rozwiązaniami w zakresie specyficznego przechowywania ich produktów. Zapewniamy bezpieczeństwo w domu, podczas transportu i w miejscu pracy.

Aufgaben

Czego możesz się spodziewać

Twoje zadania:

  • Zakup sprzętu IT i zarządzanie nim
  • Konfigurowanie i utrzymywanie struktur sieciowych, w tym bezpieczeństwa sieciowego
  • Wdrażanie i zarządzanie rozwiązaniami programowymi
  • Zarządzanie i realizacja projektów w obszarze bezpieczeństwa IT
  • Częściowe wsparcie i szkolenie pracowników w zakresie korzystania z systemów IT
  • Koordynacja i wsparcie infrastruktury IT w naszych europejskich oddziałach

Qualifikation

Czego oczekujemy

Twój profil:

  • Ukończone studia lub szkolenie z zakresu informatyki, IT, technologii sieciowych lub porównywalne kwalifikacje
  • Osoby rozpoczynające karierę zawodową są również mile widziane
  • Podstawowe zrozumienie struktur sieciowych i bezpieczeństwa
  • Zainteresowanie wdrażaniem rozwiązań programistycznych
  • Zainteresowanie i przyszłe doświadczenie w prowadzeniu i zarządzaniu złożonymi projektami IT
  • Dobre umiejętności komunikacyjne w języku niemieckim i angielskim

Benefits

Oferujemy

Korzyści:

  • Pełną wyzwań i zróżnicowaną pracę w międzynarodowym środowisku
  • Możliwości rozwoju zawodowego i osobistego
  • Dynamiczny i międzynarodowy zespół oraz przyjemną atmosferę pracy

Jesteś zainteresowany?

Następnie prześlij nam swoje szczegółowe dokumenty aplikacyjne, określając swoje oczekiwania płacowe i najwcześniejszą możliwą datę rozpoczęcia pracy

Aktualisiert: vor 1 Woche
Job ID 11805340
Problem melden

Gunnebo

201-500 Mitarbeitende
Herstellung von Industriemaschinen

Gunnebo ist ein schwedischer Konzern der Sicherheitsbranche. Gunnebo wurde 1764 gegründet und beschäftigt mehr als 4.200 Mitarbeiter.

  1. Junior IT Operations Manager m/w/d